Pressa 3На 30% ви зможете зменшити витрати на міндобрива і одночасно на 15-20% збільшити врожайність. І це ще не все. Покращуватиметься родючість ґрунтів, бо поступово відновлюватиметься шар гумусу. Скептики скажуть: задля такого ефекту треба внести на гектар як мінімум 40 тонн гною, який нині цінується дорожче ніж мінералка, адже корова на селі стала ледь не червонокнижною твариною.

А нічого подібного! Цінних органічних добрив у нас доволі під ногами. По­дивіться, скільки листя, соломи, інших рослинних та органічних решток спалюємо ми щоосені...

Якщо ж цей весь нібито непотріб згребти в купи й додати на кожні два кубометри лише 1 літр мікробіопрепарату Ембіонік - Компост, — навесні ви матимете чудовий перегній, який і замінить відходи життєдіяльності худоби. Якщо ж, окрім перегною, ви додасте в грунт у розрахунку на 1 гектар 5-20 літрів Ембіонік-Удобрение, то зможете взагалі обійтися без карбамідів, селітр, суперфосфатів, нітроамофосок та інших хімічних сполук штучного живлення.

Нагадаємо, що саме перші живі мікроорганізми поклали початок грунтоутворюючому процесу. У далекі геологічні епохи Землю оточувала атмосфера зі щільного шару газів, що перешкоджали проходженню сонячних променів. Енергію, необхідну для засвоєння вуглецю, перші мікроби використовували внаслідок розкладання хімічних сполук. Вони виділяли сильнодіючі кислоти, які розкладали материнську породу, подрібнювали її, створюючи новий вид структури. З плином часу нежива вивітрена порода збагачувалася органічною речовиною. Так і тривав процес ґрунтоутворення.

Але останнього часу мікро­організмам усе важче перетра­вити масу речовин, що завдяки людини потрапляють у зовнішнє середовище. Промисловість і сільське господарство викидають у природу колосальну кількість відходів, пестицидів та іншої хімії. Тому основне завдання сьогодні - не допускати забруднення навколишнього середовища та впроваджувати технології, які сприяють підвищенню врожайності культур і водночас є екологічно безпечними для навколишнього середовища і здоров'я людини.

Один із елементів такої технології - застосування мікробних інокулятів (мікробіопрепаратів), що підвищують продуктивність сільгоспкультур. Відомо, що речовини, які виділяються ґрунтовою мікрофлорою, накопичуючись у землі, поглинаються рослинами і плодотворно впливають на їх ріст і життєдіяльність. Вітаміни, амінокислоти, ауксини та інші речовини  активізують ріст  і чимало біохімічних процесів. Саме природні антибіотичні речовини, надходячи з ґрун­ту в рослини, підвищують антимікробні властивості тканин, опір до інфекцій, посилюючи їх імунобіологічні властивості. Розробка багатокомпонентних, багатофункціональних мікробіопрепаратів для отри­мання біологічно повноцінної та екологічно чистої агропродукції шляхом оздоровлення і поліпшення природного середовища ведеться з 1970 року в російському Іркутську під керівництвом доцента Іркутського держуніверситету, к. б. н. Р.В. Булгадаєвої і старшого нау­кового співробітника Інституту геохімії ім. А.П. Виноградова, к.б.н. І.А. Нечьосова.

Винайдені мікробіопрепарати - результат багаторічних наукових досліджень (1970-2008 рр.) з вивчення біології, систематики мікроорганізмів і структури   мікробних   комплексів різних екосистем Прибайкалля і в прикладних розділах сільськогосподарської та ґрунтової мікробіології.

Продовжуючи   в   Україні справу знаних іркутських уче­них, ТД «Геотек» вважає го­ловною метою своєї діяльності — шлях до органічного землеробства й відхід від хімізації. Крім того, в цій компанії вва­жають доцільним  замінити антибіотики     препаратами біологічного походження — пробіотиками, які не впли­вають  згубно  на  корисну мікрофлору.

Задля реалізації цієї шляхетної мети ТД «Геотек» розробила й пропонує мікробіологічні препарати групи Ембіонік. А саме: мікробіодобриво, препарат для компостування «Компост», препарат для погли­нання стоків у вигрібних ямах «WC».

Про механізми дії Ембіонік-У та Ембіонік-К ми вже розповіли на початку.Тепер ще про один вельми цікавий препарат біологічно­го походження, завдяки якому можна «осушити» стічні ями. Це Ембіонік-WC.

На жаль, в багатьох районах приватного сектору та в селах досі немає системи водовідведення (каналізації). Відтак, люди змушені викопувати вигрібні ями, куди й зливаються побутові стоки. На перших порах рідкі відходи життєдіяльності ще просочуються в грунт. Але пори стін і дна вигрібної ями швидко замулюються й ефект поглинання зводиться до нуля. Тому ємність швидко наповнюється й доводиться викликати спеціальну автоцис-терну-асенізатор, яка за 300-500 грн. викачує нечистоти. Та за півмісяця - місяць ви знову шукатимете автоасенізатор. Тим більше, якщо у вас велика сім'я. От і доводиться або відмовлятися від благ цивілізації, або працювати на асенізацію.

У ТД «Геотек» знайшли вихід. Достатньо вилити в каналізацію півлітра Ембіонік-WC, що має спеціальні корисні мікроорганізми, а протягом кількох днів додати ще півлітра. Працьовиті бактерії швидко розмулять дно та стіни вигрібної ями, щільно втрамбують осад, перетворюючи його у твердий стан. Таким чином, пори вигрібної ями вивільняться від «запорів», а рідина, позбувшись завислих речовин, безперешкодно просочиться в грунт. Використовуючи Ембіонік-WC ви вдесятеро зеко­номите на утилізації побутових стоків.

Можна щоразу бігати до аптеки, витрачаючи сімей­ний бюджет на ліки від хвороб, спричинених забрудненням довкілля. Можна споруджувати кладки через стічні канави та калюжі, щоби не втопитися у нечистотах. Але ж краще, і цілком можливо, взагалі обходитися без ліків й жити в чистоті.

І здорове довкілля, й цивілізований побут вам забез­печить Ембіонік.

Анатолій Сичкар, головний агроном «Кримської фруктової компанії»: - Ми активно співробітничаємо з ТД «Геотек» з 2005 року. Використовуємо в садівництві Ембіонік-У й Ембіонік-К. Завдяки безпечній і природній дії цих препаратів значно покращилася якість і родючість грунтів у наших фруктових садах і на ягідних плантаціях, де вирощуємо суницю. Земля розпушилася, вона дихає, недоступні елементи у процесі аеробного впливу бактерій пе­ретворюються в доступні. Дерева і ягідні насадження, завдяки зміцненню імунітету в природний спосіб, набули стійкості до хвороб і шкідників. Відтак ми опанували вирощування здоро­вих і корисних плодів та ягід, не вдаючись до хімії.

Володимир ШАПОВАЛОВ

Отзывы:

Добавить отзыв


Защитный код
Обновить

ТД "Геотек"


Геотек

Продукты достойные будущего

Тематические ссылки