2255Ялина - одна з найбільш улюблених та розповсюджених рослин для ландшафтного дизайну. Та й нарядити ялинку перед будинком на Новий рік дуже приємно, тому багато хто вирішує придбати вічнозелену красуню.

Ялини невибагливі й живуть дуже довго, деякі види до 300 років. Різноманітність видів і форм, у тому числі й декоративних, дозволяє вибрати з усього різноманіття ялинкового царства таку колючу красуню, чиї вимоги до комфортного існування ви зможете задовольнити.

Коли, нарешті, вибір вами зроблено, і ялинка куплена в розпліднику або підрощена вами самостійно з насіння або черешка, саме час поміркувати про посадку на постійне місце в саду.

Як і всі хвойні, їли найкраще висаджувати на ділянці в кінці квітня - початку травня. Але, якщо ви не встигли зробити це навесні, то вересень - найбільш відповідний для цього час. Садять ялинки на відстані 2-3 м в ями глибиною 50-70 см. На дно насипають дренаж з битої цегли товщиною 15-20 см і на дві третини заповнюють живильним субстратом, що складається з дернової землі, листової суміші, торфу й піску в співвідношенні 2 : 2:1:1.

Висаджують деревце так, щоб коренева шийка була на рівні грунту. Надалі стежать, щоб вона не оголювалася й не заглиблювалася через осідання грунту. Після посадки роблять лунку, поливають розчином мікробіологічного препарату Ембіко® - Пишна хвоя і засипають торфом шаром 6-7 см. Якщо ви придбали хвойні рослини в горщику або будь-якому іншому контейнері, дуже важливо, що б глибина посадки була така ж, як в горщику.

Молоді ялинки, знов посаджені й деякі декоративні форми потребують захисту від сонячних опіків, ранньовесняних і пізньоосінніх заморозків. Для захисту рослин від пожовтіння, вигоряння на сонці та обмороження хвої, крону обприскують препаратом Ембіко®. В результаті, навіть після одноразової обробки крони, значно скорочується обпадання голок, ялина набуває насиченого забарвлення й пишної форми.

Також пожовтіння хвої, коричневі цятки або «опіки» на молодих пагонах ялин можуть бути викликані появою на її гілках шкідників. Щоб запобігти цим захворюванням, потрібно періодично обробляти рослини робочим розчином Ембіко® - Пишна хвоя.

Запиленість, загазованість та недостатня вологість повітря негативно відображаються на стані ялин. Застосування розчину Ембіко® - Пишна хвоя запускає біологічний механізм ефективної допомоги хвойним рослинам, в результаті ялинки набувають красивого та здорового вигляду.

Застосування препарату Ембіко® - Пишна хвоя значно покращує вкорінення пересаджених рослин, зберігає, підтримує й поліпшує їх декоративні якості, покращує розвиток кореневої системи, підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов і захворювань.

Лілія Косса.

Отзывы:

Добавить отзыв


Защитный код
Обновить

ТД "Геотек"


Геотек

Продукты достойные будущего