Default 21620121218133000
 

ЗАХИСТ ВАШОГО ПОГОЛІВ'Я

 

       Зараз еволюціонування мікробів призвело до появи супербактерій, які практично не реагують на будь-які антибіотики. Особливо вразливим виявилося птахівництво. Насамперед тому, що там практично неможливо застосовувати препарати індивідуально. Як правило, антибактеріальний препарат на птіцефермумах розчиняється у воді або змішується з кормом. А значить, його вживають усі птахи без винятків - хворі і здорові. Вакцинація також не дає бажаних результатів. І це негативно впливає на продуктивність.
Зараз ветеринарна наука пропонує птахівникам та тваринникам кілька груп препаратів. Зокрема, дріжджі як джерело легкозасвоюваного мікробного білка, мікроелементів, нуклеїнових кислот. Однак застерігає, що тривале їх застосування, до того ж у великій кількості, здатне викликати порушення пуринового обміну, алергію, патології нирок і суглобів. І дріжджі стають антагоністами патогенної мікрофлори.
       Останнє покоління пробіотиків, яке по праву називають комплексним препаратом, випускається під назвою Емпробіо®. До його складу входять не тільки пробіотичні мікроорганізми, але і надбудови для посилення лікувально-профілактичного ефекту. Композиція мікроорганізмів Емпробіо® включає в себе молочнокислі бактерії роду Lactobacillus і Lactococcus. У них чітко виражена антагоністична активність щодо широкого кола патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів кишкових паличок, сальмонел, протея, стрептококи, стафілокока. Також до складу Емпробіо® входять речовини, що знищують патогенні мікроорганізми і при цьому не впливають на там тешню аборигенну мікрофлору. Образно кажучи, не чіпають «хороші» бактерії і вбивають «погані». І що особливо важливо - у патогенних мікроорганізмів не виробляється стійкість до цього препарату. Такі показники дозволяють мікроорганізмам добре приживатися в кишечнику, скажімо, птиці, на довгий час. І вони продовжать свою «роботу» навіть після закінчення прийому препарату.
       Тому такий широкий спектр антагоністичної активності Емпробіо®дозволяє відмовитися від так званої профілактичної антибіотикотерапії. І тварини і птахи краще розвиваються, корм краще засвоюється, витрати зменшуються. Отже, вибір за вами!

Отзывы:

Добавить отзыв


Защитный код
Обновить