arhiv-destryktor

     Вже наближається час збирання зернових колосових культур сільськогосподарського призначення. У зв'язку з високими аномальними температурами і недоліком вологості, строки збирання в різних районах зсунулися приблизно на півтора тижні, що згубно позначиться на самій врожайності, тому що у культур настало «передчасне старіння» і вони вже неспроможні забезпечити належного наливу колоса. Ще в деяких господарствах, був проведений покіс озимої пшениці на сіно.
    У післязбиральний період на полях залишається велика кількість рослинних залишків, а саме солома і стерня. При зниженні поголів'я тваринництва потреба в соломі для господарств падає щорічно, тому солому або спалюють на полях, або тюкують і продають сільському населенню для власних потреб. Але треба не забувати, що солома так само є добривом і джерелом органічної речовини при заорюванні її в грунт. 

 

arhiv-destryktor-1

arhiv-destryktor-2  arhiv-destryktor-3

Солома як добриво складається з:

  • води на 15%;
  • органічної речовини на рівні 80%.

Целюлоза, пентоза, геміцелюлоза і лігнін, які містяться у соломі, є енергетичним матеріалом для грунтових мікроорганізмів, а продукти їх деструкції - будівельним матеріалом для лабільного гумусу, який поліпшить властивості грунту і знизить внесення мінеральних добрив.

                      arhiv-destryktor-4                   arhiv-destryktor-5

У середньому солома містить 0,5% азоту, 0,25 - фосфорного ангідриду, 0,8 - оксид калію і 35-40% органічного вуглецю, 25г бору, 15 - міді, 150-марганцю, 2 - молібдену, 200 - цинку і 0, 5г кобальту.

Але не варто забувати про те, що солома в грунті при розкладанні виділяє ванілінову, кумарову і бензойну кислоти, які інгібують ріст рослин, тобто затримують ріст коренів, порушують обмін речовин, викликають хлороз у рослин. Щоб уникнути такого негативного впливу на рослини, фахівці рекомендують проводити закладення соломи за 6-8 місяців до посіву культур.

Але завдяки препарату «Ембіко – Компост «Деструктор органіки», який виробляє ТОВ« ТД «Геотек», розкладання рослинних залишків прискорюється майже втричі, тобто за 6 - 8 тижнів.

Завдяки консорціуму живих мікроорганізмів, котрий міститься в препараті, розкладання целюлози проходить набагато швидше за рахунок целюлозоруйнівних бактерій.

За проведеними дослідам застосування препарату «Ембіко – Компост «Деструктор органіки» посів культур можна проводити за тиждень після обробки препаратом.

Для обробки препаратом вам потрібно буде зробити робочий розчин з препарату і не хлорованої води (1,5 л препарату + 150л не хлорованої води = обробити 1га). Після обробки препаратом необхідно буде провести дискове розпушування грунту.

Отзывы:

Добавить отзыв


Защитный код
Обновить

ТД "Геотек"


Геотек

Продукты достойные будущего

Тематические ссылки

Нет материалов, связанных по тематике